OZNÁMENÍ O STAŽENÍ POLOŽKY Z PRODEJE

Vážený zákazníci,

je naší povinností Vás informovat, že jsme obdrželi informaci od našeho dodavatele ohledně produktu, který máme v nabídce. Provedený test prokázal vysoký výskyt látky melamin v jednom ze dvou talířků Protiskluzový talíř Contour růžový od značky Done by Deer.  Společnost Done by Deer okamžitě zajistila další nezávislý laboratorní test stejného produktu ze stejné výrobní série, který nepotvrdil výsledky předchozího testu.                             

I přes to se značka Done by Deer rozhodla stáhnout z prodeje kompletní výrobní várku tohoto produktu. Produkt má číslo 10507 a pochází z várky 104520417. Talířky z této várky byly prodávány v prodejnách a na eshopech od 22.8.2017. Dle evidence faktur jsme zjistili, že jste u nás tento produkt v daném období zakoupil na eshopu www.samikov.cz nebo www.mayali.cz. Pokud váháte, doporučujeme si zkontrolovat číslo várky na zadní straně talířku, jak je zobrazeno na obrázku níže.

image002 image003

 

Pokud jste si zakoupili talířek z výrobní várky 104520417, rádi bychom Vás požádali, abyste nás kontaktovali  ohledně jeho navrácení.  Můžete využít možnosti výměny za talířek nový nebo vrácení platby.

Upřímně se omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

V zastoupení Done by Deer a/s

MAYALI s.r.o.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.