Vše o jeleních přátelích

Pojď blíž a řekni „ahoj“ našim milovaným zvířátkům. Budou moc rádi, když tě budou moci pobavit. Který z kamarádů je tvůj nejoblíbenější?

Raffi

Motto: "Dlouhé krky jsou pro dlouhá objetí"

Raffi

Raffi je žirafka a žije v africké savaně. Je velmi elegantní a sofistikovaná a ráda se hezky obléká. Raffi je velmi přátelská a ráda se objímá – je vždy šťastná a s každým si hraje. Její oblíbená je hra na schovávánou. Občas přemýšlí proč jí vždy najdou jakou první?? Raffi věří, že cizinci jsou jen přátelé, které zatím ještě nepotkala. Můžeš si být jistý, že ti vždy pomůže, když budeš mít trápení a že tvá tajemství jsou u Raffi v bezpečí.

Croco

Motto: "Pohlídám tě kamaráde"

Croco

Croco je krokodýl a pochází z Afriky. Je to bezva kamarád se srdcem na pravém místě. Croco rád jezdí na skateboardu, plave a poslouchá hodně nahlas hip hop. A když si myslí, že se nikdo nedívá, tak vesele tančí. Jen počkej a uvidíš. Croco je opravdový přítel, který s tebou zůstane ať se děje co se děje. Jakmile se staneš Crocovým kamarádem, budete přátelé navždy a vždy ochrání tebe i tvé oblíbené hračky.

Nozo

Motto: "Nová dobrodružství – sem s nimi"

Nozo

Nozo je nosorožec a také žije v Africe. Je to drsný chlapík, který si nikdy ničeho nezalekne. Ničeho, kromě komárů, ale když komáří nelítají, tak je Nozo super kamarád, který pomáhá každému, koho zná. A pokud jeho přátelé hledají nová dobrodružství, je to vždy Nozo, kdo skupinku přátel vede. Ale když jsou venku i komáři, Nozo utíká rychle domů.

Antee

Motto: "Je správné být zvědavý"

Antee

Antee je mravenečnice a pochází z Jižní Ameriky. Je velmi krásná. Má bílo-černé proužky a její nos má tu nejhezčí oranžovou barvu. Je velmi zvědavá a ničeho se nebojí. Ráda hledá jídlo a nová dobrodružství.

Zebee

Motto: "Užívej si den, spi v noci."

Zebee

Zebee je zebra a žije v Africe. Je velmi tichá. Ráda se prohání po savanách. Má vždy spoustu dobrých nápadů. Některé nápady jsou lepší než jiné. Je vždy sranda být poblíž ní, žádný kamarád se se zebrou Zebee nikdy nenudí. K večeru začíná být velice unavená. Jakmile usne, tak začne nahlas chrápat.

Ozzo

Motto: "Pojď si se mnou zatancovat"

Ozzo

Ozzo je hrošík a žije v Africe. Je to velice opatrný typ. Vše opatrně zkouší a slušně se ptá. Je trochu nemotorný a velmi často udělá průšvih – ne že by to dělal naschvál. Má velké srdce. Jakmile uslyší hudbu, začne tančit. Okamžitě. A je ten nejlepší tanečník v Africe.

 

Zvířátková místenka

Zvířátková omalovánka

Zvířátkové věnování